Dyskomfort i ból, które towarzyszą co miesiąc kobietom mogą wreszcie ustąpić. Amerykańska firma Foria Relief stworzyła tampony z marihuaną, a dokładnie czynnymi substancjami kannabinoidów, które zawiera. Koszt alternatywy dla tabletek przeciwbólowych to kilkadziesiąt dolarów.
tampony

Składniki znajdujące się w rewolucyjnym produkcie, o którym piszą zagraniczne media, to m.in. THB i CBD. Nie trzeba przedstawiać ich fanom konopi indyjskiej – pierwsza redukuje nasilenie bólu i wpływa tak na komórki mózgowe, że wydzielają dopaminę. Co za tym idzie – palaczowi towarzyszy uczucie euforii. Druga naturalna substancja relaksuje natomiast system nerwowy i mięśnie. A tego nie zapewni tabletka przeciwbólowa.
busy holandia polska

Według producenta tamponów, już w 8 minut zmniejszają ból, ale swoje kosztują. Cena 44 dolarów za „czteropak”, o dziwo, nie odstrasza klientek. Wręcz przeciwnie, zaznaczają, że to nic w porównaniu z powtarzającym się co miesiąc koszmarem. Ten koszmar rozumieją m.in. chińscy pracodawcy, którzy wysyłają kobiety na płatne urlopy menstruacyjne.źródło: natemat.pl / womansday.com


(Visited 279 times, 1 visits today)