Mężczyzn zwykle można podzielić na dwie grupy: „mężczyźni preferujący tyłeczki” lub „mężczyźni preferujący cycki”. Istnieje również kilka dziwacznych kategorii, taki jak faceci, którzy wolą stopy lub pachy, czy osobowość – ale większość panów patrzy na guzki z przodu lub z tyłu. Jednak kategoria „mężczyźni preferujący cycki” może być również podzielona na dwie podkategorie – tych, którzy lubią duże cycki i tych, którzy wolą mniejsze. Ale dlaczego niektórzy z nich kochają większe piersi?

cyc3Z badań z 1968r. można wywnioskować, że przyciąganie mężczyzn do piersi ma związek z biologią, z ekspresją genów, jak również z kilkoma cechami osobowości. Jednak musimy wniknąć głębiej w psychologię facetów, aby dowiedzieć się, dlaczego niektórych z nich bardziej przyciągają dorodne cycuszki. Cóż, okazuje się, że mężczyźni, którzy pragną dużych cycków pragną również pieniędzy. Według Psychologi Dzisiaj w ostatnich badaniach przeprowadzonych przez psychologów Viren Swami i Martin Tovée testowano 266 mężczyzn z różnych grup społeczno-ekonomicznych. Testy były wykonane, aby dowiedzieć się, czy istnieje korelacja z ich majątkiem osobistym, a ich wyborem rozmiaru biustu. Niewiarygodne, okazuje się, że ludzie, którzy są niestabilni finansowo preferowali większe piersi, a mężczyźni, którzy byli zamożni wybierali mały biust.

cyc4Poza tym naukowcy przeprowadzili również test na 66 głodnych studentach i 58 studentach, którzy niedawno jedli. Następnie uczniom zaprezentowano serię animacji przedstawiających kobiety o różnym rozmiarze piersi i zapytano, które z nich okazały się bardziej atrakcyjne. Wyniki pokazały, że głodni faceci preferowali duże cycki

Ogólnym wnioskiem z badań było to, że duże piersi = zasoby.

Psychologia Dziś odnosi się do tego zjawiska jako „niepewności zasobów”. Dlatego mężczyzn z niepewnym bezpieczeństwem finansowym i z pustym żołądkiem rzeczywiście pociągają potencjalne zasoby, które mogą pochodzić z dużych cycków.

Zadzwoń już teraz : +48 533 123456
www.busydoholandii.org

 

W innym badaniu naukowcy Christopher Burris i Armand Munteanu testowali inną teorię ewolucji, która sugeruje, że piersi mają wiele wspólnego z płodnością. Aby odkryć, czy to prawda przetestowano na uniwersytecie 67 mężczyzn. Poproszono ich, aby wypełnili ankietę na temat tego, czy kiedykolwiek chcieli mieć dzieci. Jak również mieli narysować optymalny rozmiar piersi. Zgodnie z oczekiwaniami faceci, którzy nie chcą być ojcami narysowali mniejsze piersi.

Jednak panowie nie bójcie się, lubiąc duże piersi nie zawsze znaczy, że jesteście biedni i głodni. Wspólne korelacje nie stosują się do każdego przypadku.

Tak czy inaczej bądźmy szczerzy, rozmiar naprawdę nie ma znaczenia – wszystkie cycki są cudowne.

źródło: showtime.pl

(Visited 72 times, 12 visits today)