Czy Euro 2016 odbędzie się bez Lewego?

 

 

Jak się okazuje Lewandowski w ostatnim czasie bardzo dużo imprezuje jak sam komentuje: Nie chce o tym rozmawiać. Mój menadżer przygotowuje oficjalne oświadczenie.

Niestety wszystko wskazuje na to, że jest to prawda.

Czy Lewy zostanie wykluczony z rozgrywek międzynarodowych?

Z komentarzy menadżera dowiedzieliśmy się, że na chwilę obecną Robert nie zamierza komentować sprawy i oczekuje na decyzje Komisji Dyscyplinarnej UEFA. Dopiero po decyzji będzie odpowiadał na pytania na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Czy najlepszy piłkarz faktycznie został złapany na paleniu trawki? Jak udało nam się dowiedzieć zostało przeprowadzone kilkanaście testów antydopingowych-obecnie nie ma jeszcze wyników.

Koledzy z drużyny są oburzeni całą sytuacją uważają, że jest to nie możliwe, żeby Robert potrzebował dopingu, a to, że w czasie wolnym ktoś zapali trawkę to jeszcze nic nie znaczy. Czy jest w tym coś złego?

[sociallocker id=”1958″] [/sociallocker]

Oni również obawiają się możliwości zawieszenia przez Komisję Dyscyplinarną UEFA. Mają nadzieje, że były to tylko standardowe testy pod kątem dopingu.

Czy oznacza to, że cała drużyna ma coś na sumieniu?
Przeprowadzone testy zazwyczaj nie są w kierunku wykrywania Marihuany czego w takim razie szuka Komisja UEFA?

Codziennie Busy do Polski oraz Holandii, Niemiec, Belgii.
Codziennie Busy do Polski oraz Holandii, Niemiec, Belgii.

Robert jest obecnie liderem i jednym z najlepszych piłkarzy świata. Jeżeli zostanie zawieszony kto go zastąpi na Euro 2016?

Kibice uważają, że cała nagonka jest spowodowana chęcią osłabienia naszego zespołu, przecież każdemu może się zdarzyć i nie robił tego z pwnością, by zyskać jakąś przewagę – w końcu wszyscy wiemy, że jest genialnym piłkarzem.

Czekamy na oficjalne stanowisko UEFA w tej sprawie-jak dotąd nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Członkowie fanklubu drużyny Borussii Dortmund jak informują na swoim fan page nie zostawią Roberta, palenie Marihuany to nic złego i nie powinien być karany.

codzienne wyjazdy busem do holandii
codzienne wyjazdy busem do holandii
(Visited 387 times, 2 visits today)