Tragiczny finał poszukiwań 26-letniego Pawła P., który zaginął tydzień temu. Ciało młodego mężczyzny wyłowiono w sobotę z rzeki Raduni w Gdańsku, w pobliżu Traktu św. Wojciecha i ul. Niegowo. Czy to nieszczęśliwy wypadek, czy ktoś doprowadził do tej tragedii?

Ciało w rzece. Co się wydarzyło?

– Jest za wcześnie aby mówić o tym, co się wydarzyło – mówi mł. asp. Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. – Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Pawła szukano do tygodnia – dokładnie tydzień temu z soboty na niedzielę mężczyzna wracał od swojego kolegi z osiedla przy ulicy Olszewskiego w Pruszczu Gdańskim. Z ostatniego zapisu miejskiego monitoringu wynika, że 26-latek wsiadł do autobusu nocnego N5 jadącego do Gdańska.
Niedziela do Polski

– Ostatni zapis monitoringu wskazuje, że na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Chopina wsiadł do autobusu jadącego do Gdańska. Na tym ślad się urywa, ponieważ monitoring w autobusie był zepsuty. Nie wiadomo także gdzie mężczyzna wysiadł – mówiła tuż po zaginięciu Pawła asp. szt. Marzena Szwed-Sobańska, rzecznik prasowy komendy policji w Pruszczu Gdańskim.

Ciało w rzece

Wiadomo, że po drodze Paweł próbował dodzwonić się do znajomych, jednak nikt nie odbierał…

– Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w tym zdarzeniu – mówi mł. asp. Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Ale policja nie chce przesądzać na razie, co było przyczyną śmierci. Wykazać ma to sekcja zwłok.21 letnia Magda wyjechała na wymarzony staż. Młoda Polka nie żyje —> CZYTAJ DALEJ

źródło: fakt.pl


(Visited 512 times, 1 visits today)