W Warcie w powiecie szamotulskim znaleziono ciało młodej kobiety, które przebywało w wodzie od dłuższego czasu – dowiedział się dziennikarz RMF FM. Możliwe, że to poszukiwana od kilku miesięcy Ewa Tylman. Kobieta zaginęła w centrum Poznania.


0005DC83PG324FTV-C431

 

26-letnia Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. Kobieta wracała po imprezie do domu. Odprowadzał ją Adam Z. Po raz ostatni 26-latka była widziana około godziny 3.20 w okolicach ul. Mostowej, przed mostem Rocha w Poznaniu. Po tym ślad po niej zaginął.

Według policji – kobieta nie żyje. Według prokuratury, dopóki nie zostanie odnalezione jej ciało, dopóty jest osobą poszukiwaną.

4 grudnia 2015 roku Adam Z. – kolega Ewy Tylman – usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Mężczyzna kilkakrotnie zmieniał zeznania i nie przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

(mn)

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-cialo-mlodej-kobiety-znalezione-w-warcie-mozliwe-ze-to-ewa-t,nId,2176930,av,1,twitter,1#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

(Visited 303 times, 1 visits today)