Przeskocz do treści

Chwile grozy w Polsce! Kontener z człowiekiem porwany przez trąbę powietrzną

Czasami życie pisze takie scenariusze, że nie powstydziłby się ich najlepszy film akcji. Płock był miejscem prawdziwych chwil grozy. Podczas zawieruchy, kontener z człowiekiem w środku został porwany przez trąbę powietrzną. Brzmi nieprawdopodobnie, ale naprawdę się wydarzyło.Po pięknej, letniej pogodzie nastały dni pluchy. Jednak deszcz nie jest wcale taki straszny. W niektórych miejscach w Polsce sytuacja pogodowa jest znacznie gorsza. Idealnym tego przykładem jest, chociażby Płock. Doszło tam do niesamowitych chwil grozy. Trąba powietrzna porwała kontener z człowiekiem w środku. Cudem udało się go uratować.

busy do holandii, busy polska holandia, bus do holandii
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Płock: trąba powietrzna porwała człowieka

Nad Płockiem przeszła trąba powietrzna, która pozostawiła po sobie wiele zniszczeń. Polskie miasta na ogół nie są nawiedzane przez takie żywioły, nic więc dziwnego, że ludzie często nie wiedzą, jak na nie reagować.

Podczas gdy żywioł szalał, silny wiatr porwał do góry kontener, w którym znajdował się mężczyzna. Była to budka stróża, który właśnie w ten sposób schronił się przed wiatrem. Kontener został przez wiatr poniesiony aż do Wisły. Mężczyznę udało się uratować, miał jedynie niewielkie obrażenia.

Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami
Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami

– Do Wisły został zepchnięty kontener, w którym był człowiek. Była to budka stróża, na terenie przystani żeglarskiej (…) W środku był właśnie stróż. Silny podmuch wiatru zepchnął go do wody – informował o tym wydarzeniu rzecznik płockiej straży pożarnej Edward Mysera w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Dobrze, że strażacy zareagowali, nim człowiek się utopił. Z żywiołem nie ma żartów.

źródło: Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *