– Kiedy się dowiedziałem o jej śmierci, poczułem się, jakbym dostał obuchem w głowę. Byłem wstrząśnięty – powiedział w rozmowie z jednym z brytyjskich dzienników Paweł Gradzki, mąż zamordowanej w Reutlingen Jolanty K., ojciec trójki jej dzieci. – Ten szaleniec powinien zostać skazany na śmierć – dodaje.
jola 2

Były mąż tragicznie zmarłej Polki podkreśla, że z całą pewnością nie jest ojcem dziecka, które w chwili śmierci nosiła pod sercem kobieta. Wątpi też by był nim syryjski morderca.

Gradzki opowiada dziennikarzom Daily Mail o swoich relacjach z żoną. – Mieliśmy trójkę pięknych dzieci, ale nasze małżeństwo trwała zaledwie trzy lata. To był bardzo burzliwy związek. Oceniając z perspektywy czasu uważam, że Jola nie była gotowa na małżeństwo. Ja chciałem spokoju i stabilizacji, ale ona wolała dyskoteki i zabawę. Kiedy poprosiła mnie o rozwód, zgodziłem się. To było smutne, ale nie dało się tego już zatrzymać. Najbardziej mi żal, że przez rozwód straciłem kontakt z dziećmi. Do tej pory nie chcą ze mną rozmawiać – wspomina. – Chciałbym żeby wiedziały, że moje drzwi zawsze są dla nich otwarte. Może ta tragedia w jakiś sposób nas zbliży? – zastanawia się mężczyzna.
busy do niemiec

Po rozwodzie z panem Pawłem Jolanta wyszła za mąż po raz kolejny. Jej wybrankiem okazał się bogaty biznesmen. Para rozwiodła się, kiedy pojawiły się problemy finansowe.

– Myślę, że potraktowała mnie niesprawiedliwie, ale po jej śmierci nie powiem o niej ani jednego złego słowa. Nikt nie zasługuje na taką śmierć – podsumowuje.

Przypomnijmy, że Jolanta K. została zamordowana 24 lipca w niemieckim mieście Reutlingen, gdzie wyjechała za pracą. Mordercą okazał się 21-letni uchodźca z Syrii. Według wstępnych ustaleń policji i prokuratury, mężczyzna był zakochany w Polce.
reutlingenźródło: fakt.pl


(Visited 1 353 times, 18 visits today)