Przeskocz do treści

Busy z Przemyśl do Holandii

Oferujemy codziennie busy do Holandii zarówno z Przemyśla jak i Medyki, Korczowej, Krasiczyna, Dubiecka i pozostałych okolicznych miejscowości. Przede wszystkim busy z Przemyśl do Holandii odbierają pasażerów spod domu. Jak również spod każdego wskazanego przez pasażera miejsca takiego jak dworzec, przejście graniczne lub dowolne inne miejsce.

Busy z Przemyśl do Holandii
Panorama Przemyśla

Busy z Przemyśl do Holandii

Przemyśl z całą pewnością jest urokliwym miastem położonym niemalże przy samej Ukrainie. Powiadają, że to miasto nie jest tylko jednym z najstarszych polskich miast, ale również najpiękniejszym.

Strome i kręte uliczki Przemyśla i otaczające przedwojenne zabudowania z całą pewnością sprawiają, że każdy odwiedzający czuje się tu wyjątkowo.

Jadąc busem do Holandii koniecznie trzeba odwiedzić to miasto tysiąca zabytków. Jest ich tu z całą pewnością największe skupisko na całym Podkarpaciu. Chcąc zwiedzić cały Przemyśl musicie zarezerwować sobie przynajmniej kilka dni, ponieważ ogrom zabytków powala.

Zamek w Krasiczynie

Koniecznym do zobaczenia są tutejsze zamki zarówno ten w Krasiczynie jak i Zamek Kazimierzowski w Przemyślu. Oba renesansowe budynki przenoszą turystów do odległej epoki. Dla miłośników fortyfikacji koniecznym do zobaczenia są elementy twierdzy Przemyśl.

źródło: wikipedia foto Adobe Stock