Sporo kontrowersji wywołały zamieszczone w internecie zdjęcia z fińskimi dziewczętami w objęciach ich chłopaków – uchodźców. Obrazki przedstawiają bowiem dorosłych mężczyzn w towarzystwie mających około 13 lat dziewcząt.

Zdjęcia te stały się przedmiotem szerokiego dialogu w sieci. Wiele osób nie jest w stanie uwierzyć w ich prawdziwość. Tym na dowód przytaczane są linki do kont w mediach społecznościowych młodych Finek.Internauci dotarli także do dialogów dotyczących tego tematu. W jednym z nich starsza siostra dziewczynki umawiającej się z dorosłymi imigrantami staje w obronie mężczyzn.

Podczas rozmowy padło pytanie odnośnie zalotnych komentarzy imigrantów, jakie ci zostawiają pod zdjęciami 13-latki: „Dlaczego pozwalacie im flirtować z 13-letnimi dziewczynkami?”.

„Znam tych facetów. Obaj są przystojnymi chłopakami, a nie strasznymi imigrantami, którzy gwałcą i biją małe dziewczynki. Na pewno nie” – odpowiedziała starsza siostra.

Oprócz siostry 13-latki wypowiedział się także jej znajomy, który stwierdził, że „całej tej sprawy nie ma w d*pie”. Oświadczył, że „zaznaczył linię, której dziewczynka nie powinna przekraczać w kontaktach z tymi dwoma dorosłymi facetami”.

 

Burza w sieci wokół zdjęć z Finlandii. Dorośli imigranci flirtują z dziewczynkami

źródło: pikio.pl

1