Dwóch imigrantów zgwałciło 19-latkę. Nagrali gwałt, a film wrzucili do sieci. Dzięki pomocy internautów, policji udało się namierzyć i aresztować gwałcicieli.

W mediach społecznościowych (także na Facebooku) pojawiło się kilkunastominutowe nagranie, na którym widać, jak dwóch mężczyzn pastwi się nad odurzoną dziewczyną. Najpierw mężczyźni usiłują tańczyć z niemal nieprzytomną dziewczyną. Na nagraniu widać jak rzucają w siebie jej bezładnym ciałem. Potem kładą ją po prostu na łóżku i gwałcą uwieczniając każdą minutę na filmie.

Dzięki natychmiastowej reakcji internautów, nagranie zniknęło z sieci zaledwie po kilku godzinach od opublikowania. Policji udało się znaleźć dziewczynę w mieszkaniu jednego z gwałcicieli. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W niedługim czasie sami sprawcy również zostali ujęci – złapano ich w Wiedniu.

Jak wynika z raportów policji napastnicy wykorzystywali seksualnie swoje ofiary, a następnie je okradali. Policja przyjęła około 60 zgłoszeń, w tym również oskarżenia o gwałt. Jak wynika z raportów policji napastnicy wykorzystywali seksualnie swoje ofiary, a następnie je okradali.

źródło: puls-dnia.pl


1