30-letni Polak zginął w tajemniczych okolicznościach w Hounslow, jednej z dzielnic Londynu.

Do brutalnie pobitego mężczyzny przyjechało pogotowie. Na pomoc było jednak za późno. Miał rozległe obrażenia głowy. Brytyjska policja twierdzi, że powstały na skutek brutalnej napaści.
Codzienne przejazdy busem do Holandii, Belgii i Niemiec. Bez Przesiadek, Zadzwoń teraz +48 533 123456

Polak został znaleziony w ciemnej alejce.

Wcześniej świadkowie widzieli go, jak wychodził z pobliskiego pubu Yates przy Bath Road z kobietą i mężczyzną o nieznanej narodowości.

Policja stara się ustalić, kim byli towarzysze Polaka. Próbuje też dotrzeć do jego rodziny. O ewentualnych towarzyszach zmarłego wiadomo jedynie, że w pewnym momencie kobieta wybiegła z alejki, w której później odnaleziono zmarłego Polaka.
Para była jednymi z ostatnich osób, które widziały Polaka żywego. Nie wiadomo jednak, czy mają coś wspólnego z wydarzeniami z nocy 8 października.

Inspektor Will Reynolds z Met’s Homicide and Major Crime Command, zaapelował do nich za pośrednictwem mediów, by zgłosili się złożyć zeznania. Policja szuka również świadków morderstwa – donosi „Fakt”.

źródło: o2/fakt

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


(Visited 1 520 times, 1 visits today)