Przeskocz do treści

Belgia w strachu. Morderca dzieci może wyjść na wolność.

Morderca dzieci, Marc Dutroux z Belgii, może wyjść na wolność.Belgia drży, ponieważ Marc Dutroux znowu mógłby chodzić po ulicach.
Seryjny belgijski morderca może wyjść.

 Na razie morderca dzieci pozostaje w więzieniu, ale właśnie otwiera się furtka do jego ewentualnego zwolnienia. W poniedziałek sąd w Brukseli przystał na wniosek prawnika 62-letniego skazańca i zgodził się, żeby przeszedł on badania psychiatryczne.

Morderca w rękach lekarzy.

Los mordercy dzieci będzie teraz w dużej mierze spoczywać w rękach lekarzy, ponieważ psychiatrzy mają ocenić, czy istnieje ryzyko, że po wyjściu na wolność Marc Dutroux znowu będzie popełniać przestępstwa. Jeśli uznają, że nie, to być może zostanie zwolniony warunkowo. Na wolność mógłby wyjść w 2021 roku.
W każdy poniedziałek busy z Belgii do Polski jedyne 197 złotych

W 2004 roku Belg został skazany na dożywocie za porwania, gwałty i morderstwa. Ponieważ w Belgii wyrok dożywocia oznacza w praktyce 30 lat za kratkami. Marc Dutroux przebywa w więzieniu od 23 lat.

Morderca grasował pod koniec lat 90.

Zaginione Laetitia Delhez i Sabine Dardenne zostały znalezione w sierpniu 1996 roku. Wkrótce wyszło na jaw, że Dutroux jest odpowiedzialny również za porwanie czterech innych dziewczynek.

Wszystkie dziewczynki wykorzystał seksualnie. Cztery z nich zmarły – dwie zamordował, a dwie umarły z głodu w piwnicy, w której je przetrzymywał.

źródło: onet

1 myśl na “Belgia w strachu. Morderca dzieci może wyjść na wolność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat