Przeskocz do treści

Belgia ZANIEMÓWIŁA. TV pokazała film, imigrant LEJE policjanta (VIDEO)

Belgowie są wstrząśnięci. Choć od wielu miesięcy po ulicach belgijskich miast porusza się znacznie więcej patroli policji i wojska, bezpieczeństwo w tym kraju jest bardzo wątpliwe. Belgowie boją się kolejnego krwawego zamachu jak ten z marca 2016 roku. Jeden z niedawno wyemitowanych w belgijskiej telewizji materiałów ich zszokował.
busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Na nagraniu wyraźnie widać jak policjant odpycha agresywnego imigranta. Mężczyzna ani myśli jednak być spokojny. Od razu rzuca się na funkcjonariusza i leje go niemiłosiernie. Choć przez chwilę może wydawać się, że mundurowy już opanował sytuację, imigrant wyrywa mu się potężnymi ciosami i ucieka w swoją stronę.

Materiał wyemitowany przez telewizję VTM NIEUWS złamał Belgów. Tylko na Facebooku odtworzono go niemal 170 tys. razy. Belgowie nie mogą uwierzyć, że pomimo ogromnych nakładów na bezpieczeństwo i obronę na ulicach miast wciąż dochodzi do takich sytuacji. Są także zaskoczeni bezradnością policjanta, który dał się okładać imigrantowi, a potem jeszcze nie udało mu się go zatrzymać.


Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski

źródło: pikio.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat