Przeskocz do treści

Atak nożownika w Niemczech. Są ofiary śmiertelne

W szpitalu w niemieckim mieście Viersen zmarła dziewczyna zaatakowana w biały dzień w parku. Napastnik zbiegł i był poszukiwany przez policję. W końcu sam zgłosił się na komendę. Ma 25 lat i pochodzi z Turcji. Jego ofiarą była 15-latka z Rumunii.W parku w centrum Viersen w Niemczech doszło do bestialskiego ataku. Napastnik dźgnął 15-letnią dziewczynę, która szybko trafiła do szpitala. Niestety, nie udało się jej uratować,. Policja ruszyła w pogoń za sprawcą, który był poszukiwany przez kilka godzin z psami tropiącymi.

W końcu sam zgłosił się na policję. To 25-letni mężczyzna pochodzenia tureckiego. Policja bada sprawę i wyjaśnia szczegóły ataku.

Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami
Codzienne busy do Holandii, Niemiec Belgii i Polski, bez przesiadek, pod dom nowymi autami

Niemcy nadal są w szoku po zamordowaniu nastolatki z Moguncji. Okazało się, że sprawcą był Ali B., który nagle zniknął z ośrodka dla uchodźców w Wiesbaden. Został zatrzymany w irackim Kurdystanie, w jego rodzinnym regionie Duhok.

Przekazano go funkcjonariuszom w Wiesbaden. - Cieszę się, że podejrzany zostanie osądzony w Niemczech - przytacza słowa ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera Deutsche Welle.
14-letnia Susanna z Moguncji zaginęła 22 maja. Nie wróciła z wieczornego spotkania z przyjaciółmi w centrum Wiesbaden. Poszukiwania trwały dwa tygodnie.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WhatsApp chat