Przeskocz do treści

Anglia w Ogniu ! Kolejny zamach terorystczny ..?

Anglia :Jak donosi gazeta Daily Star dziś została ewakułowana siedziba telewizji BBC. 

Anglia : Nie wiadomo czy doszło do pożaru a może był to incydeny o charaktzerze terorystycznym. Policji i władzę Londynu nie potwierdzają żadnej wersji.

Pewne natomist jest że Anglia w ostatnich czasie doznała potężnych ciosów ze strony terorystów.

Zamach w Manchesterze – akt terrorystyczny, który miał miejsce 22 maja 2017 na terenie Manchester Arena w Manchesterze. Wybuch, który nastąpił przed obiektem po koncercie Ariany Grande o godzinie 22:33 czasu lokalnego spowodował 23 ofiary śmiertelne (w tym sprawca), wśród ofiar znalazło się dwoje obywateli Polski , a rannych zostało ok. 119 osób.

źródło: wikipedia

busy
busy

Zamach w Londynie :

Do zdarzenia doszło na Moście Westminsterskim w centrum miasta, w pobliżu brytyjskiego parlamentu. Napastnik wjechał samochodem w tłum ludzi, po czym wysiadł z samochodu i rzucił się z nożem na policjantów. W zdarzeniu zginęło 6 osób, a 49 odniosło obrażenia. Wśród ofiar śmiertelnych jest dwóch przechodniów, funkcjonariusz policji i napastnik. Państwo Islamskie wydało oświadczenie, w którym przypisało sobie atak, jednak według dochodzenia przeprowadzonego przez brytyjską policję Khalid nie miał żadnych powiązań z ugrupowaniami terrorystycznymi.

źródło: wikipedia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *