Obecny kontrakt Adama Nawałki na bycie trenerem reprezentacji Polski upływa wraz z końcem lipca. Po udanych dla Biało-Czerwonych mistrzostwach Europy kibice nie wyobrażają sobie, by szkoleniowiec nie pozostał na stanowisku.
Jak ujawnił w felietonie dla „Przeglądu Sportowego” dziennikarz i komentator Polsatu Sport Mateusz Borek prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek jeszcze we Francji spotkał się z selekcjonerem i rozmawiał na temat przedłużenia umowy.

„Z tego co wiem, pierwsze spotkanie w sprawie nowej umowy odbyło się jeszcze we Francji. Zbigniew Boniek rozmawiał z Adamem Nawałką. Ten oczywiście potwierdził, że chce nadal pracować z kadrą” – ujawnił Borek.

Nawałka ma jednak jeden warunek. „Prezesem PZPN nadal ma być Boniek. Nie ma co się dziwić, że selekcjoner tak stawia sprawę” – pisze znany komentator.
busy do holandii

Przypomnijmy, że obecny prezes związku nie podjął jeszcze decyzji, czy będzie startował w październikowych wyborach na szefa naszej piłkarskiej centrali. Decyzję ma podjąć w ciągu najbliższych tygodni.

źródło: wp.pl