W Jemenie ośmioletnia dziewczynka zmarła po doznaniu urazów wewnętrznych spowodowanych współżyciem seksualnym. Dziewczynka spędziła noc poślubną z ponad 40-letnim mężczyzną.
islam

Organizacje praw człowieka apelowały o aresztowanie męża, który był od niej pięciokrotnie starszy. Do zdarzenia doszło dwa lata temu i pisały o nim największe światowe media takie jak Huffington Post, Reuters czy The Guardian.

Dlaczego przypominam o tym teraz?

Ponieważ Unia Europa spotkała się dzisiaj z problemem masowego napływu pedofilów na terytoria państw członkowskim. Imigranci przybywają nie tylko z Syrii ale również z innych państw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.
busy do holandii

Opisywane wydarzenie miało miejsce w północno-zachodnim Jemenie, który graniczy z Arabią Saudyjską. Na tym terenie powszechne są przymusowe małżeństwa dzieci. Biedne rodziny sprzedają dziewczynki pedofilom, którzy robią z nimi co chcą. Te dzieci są często poddawane przemocy fizycznej, emocjonalnej i seksualnej. W samym Jemenie ponad jedna czwarta dziewczynek wychodzi za mąż przed ukończeniem 15 roku życia.SYRYJCZYCY OBCIĘLI GŁOWE 12-LETNIEMU CHŁOPCU. „PRZEZ POMYŁKĘ” –> CZYTAJ DALEJ

„Według United Nations Population Fund (UNFPA), pomiędzy 2011 a 2020 rokiem ponad 140 milionów dziewcząt będzie zmuszonych do małżeństwa przed ukończeniem 18 roku życia. Ponadto 50 mln z nich będzie poniżej 15 roku życia„

źródło: prawicowyinternet.pl