5-osobowa rodzina Shortów – małżeństwo i trójka dzieci w wieku 8, 5 i 2 lat – została znaleziona w sierpniu br. martwa we własnym domu w Sinking Spring w Pensylwanii w USA. Wszyscy mieli rany postrzałowe. Okazało się, że zabójcą jest głowa rodziny, 40-letni Mark, który po dokonaniu zbrodni popełnił samobójstwo. Udało się również ustalić, że dzień przed tragedią ojciec udał się z maluchami do wesołego miasteczka. Czy było to pożegnanie?
mark short 1

Dramatycznego odkrycia dokonano w amerykańskim Sinking Spring w sobotę 6 sierpnia po południu. Około godziny 14.00 bliska Megan Short (33 l.) zadzwoniła na policję, by sprawdzono, czy wszystko w porządku z rodziną. Kobieta zaniepokoiła się, bo Megan nie przyszła na umówione spotkanie i nie odbierała telefonu. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, odkryli przerażającą prawdę. W salonie znaleziono ciała pięciu osób – Marka (40 l.) i Megan Shortów oraz trójki ich dzieci – 8-letniej Lianny, 5-letniego Marka Juniora i 2-letniej Willow. Tuż obok nich leżał martwy pies. Wszyscy mieli rany postrzałowe.
niedziela do Polski bez limitu bagażu

Policjanci stwierdzili, że 40-letni Mark zabił swoich najbliższych, a potem popełnił samobójstwo. W rodzinie miały się pojawić problemy, a małżeństwu podobno coraz gorzej się układało. Obok ciał leżała broń oraz list, który tłumaczył motywy zbrodni. Chodziło o pogarszające się relacje pomiędzy Megan i Markiem.

Co ciekawe, lokalna policja kilka dni temu poinformowała, że 40-letni mężczyzna zabrał swoje dzieci do wesołego miasteczka Hershey Park w przeddzień tragedii. Nie patrząc na tak dziwne odkrycie, funkcjonariusze nie zmieniają swojego stanowiska. Mark nadal jest uważany za mordercę.
mark short 3

Rodzina Shortów była doskonale znana w amerykańskich mediach. Dwa lata temu mała Willow urodziła się z ciężką wadą serca – zespołem hipoplazji lewego serca. Już w trzeciej dobie życia przeszła pierwszą operację, jednak okazało się, że konieczny jest przeszczep tego narządu. Choć lekarze nie dawali zbyt wielu szans na znalezienie dawcy, nowe serce dla dziewczynki znalazło się już trzy dni potem. Megan Short długotrwały proces dochodzenia córki do zdrowia opisywała w internecie. Losy małej Willow śledziły tysiące internautów.
źródło: fakt.pl


(Visited 1 782 times, 2 visits today)