W ręce policjantów CBŚP w Gorzowie Wielkopolskim wpadła mieszkanka Słubic. 27-latka werbowała inne kobiety i zastraszając zmuszała do prostytucji. Usłyszała już zarzut sutenerstwa i trafiła do aresztu na 3 miesiące. W czasie zatrzymania była kompletnie zaskoczona. Za to, co zrobiła, może spędzić za kratkami nawet 5 lat.
prostytucja

Policjanci CBŚP ustalili, że w Słubicach i na terenie całego województwa lubuskiego dochodziło do werbowania kobiet i zmuszania ich do prostytucji. – Za wszystkim stała 27-latka. To ona organizowała klientów, odbierała pieniądze uzyskane w wyniku świadczenia usług seksualnych, organizowała środki transportu, a także sprawowała kontrolę nad zachowaniem i pracą osób świadczących te usługi – wyjaśnia kom. Agnieszka Hamelusz z CBŚP.busy holandia polska

Wobec podległych sobie kobiet 27-latka stosowała przemoc fizyczną i psychiczną. W ten sposób je zastraszała i podporządkowywała swojej woli. Zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że kobieta działała we współpracy z innymi osobami, w tym z obywatelami Niemiec. – Została zatrzymana przez policjantów w miejscu pracy. Była kompletnie zaskoczona i nie stawiała oporu – mówi rzecznik CBŚP. Usłyszała już zarzut sutenerstwa. Sąd w Słubicach zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Sprawa jest rozwojowa.

źródło: fakt.pl


(Visited 298 times, 5 visits today)