Brutalny atak na 25-letniego Polaka w miejscowości Salford koło Manchesteru. Krystian G. został napadnięty przed swoim domem przez kilkuosobową grupę uzbrojonych w noże mężczyzn. Polak w krytycznym stanie został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze przez prawie pięć godzin walczyli o jego życie.
polak w anglii

O sprawie poinformował portal naszestrony.co.uk. Do ataku na 25-letniego obywatela Polski doszło w ubiegłą sobotę ok. godz. 16.30 przy Heath Avenue w Salford. Według świadków, Krystian G. napadnięty został przed swoim domem przez kilkuosobową grupę mężczyzn uzbrojonych w noże.
niedziela do polski

Mężczyzna z raną ciętą uda został odwieziony do szpitala. Rana okazała się bardzo poważna, ponieważ zadany nożem cios dosięgnął tętnicy udowej. Młody Polak stracił mnóstwo krwi, niezbędna okazała się transfuzja i operacja ratująca mu życie.

Nie wiadomo jeszcze czy napaść miała podłoże rabunkowe czy była elementem porachunków. Jak na razie nie podano także rysopisów ani też przybliżonego wieku sprawców. Policja prosi osoby posiadające informacje na temat wydarzeń z udziałem 25-latka o kontakt pod numerem 101 lub anonimowo pod infolinią Crimestoppers 0 800 555 111.źródło fakt.pl


(Visited 672 times, 5 visits today)