32-letni Muzułmanin z okazji Ramadanu podźgał nożem ‘niewierną’ 19-latkę w Rennes, zachodnia Francja.
Dziewczyna była na pierwszym roku przygotowawczym na studiach.
ramadan-768x413

We wtorek 14 czerwca stała na przystanku przed Lycee Chateaubriand, gdzie zaatakował ją Muzułmanin dźgając w brzuch i zranił ją dwukrotnie w nadgarstki (kiedy się zasłaniała).
Francuski “Le Dauphine” donosi, że do napaści doszło na ulicy Rue Mirabeau.

Po aresztowaniu napastnik powiedział policji, że jest Muzułmaninem i słyszał głosy, które kazały mu złożyć krwawą ofiarę z okazji Ramadanu – powiedział prokurator Nicolas Jacquet dla AFP. Prokurator powiedział także, że napastnik był kilka razy na obserwacji psychiatrycznej.

Prowadzone jest dochodzenie pod kątem usiłowania zabójstwa.

Pomimo informacji o zaburzeniach psychicznych, nie sposób odnieść się do innych “psychotycznych’ postaw związanych z obchodzeniem świąt muzułmańskich, jak choćby uczenie każdego młodego człowieka jak podrzynać gardło zwierzętom aby rzeź była halaal (dozwolona) czy dokonywanie gwałtów z okazji święta “Eid”.
Ataki na “niewiernych” są poprzedzane nawoływaniami muzułmańskich imamów do zabijania.

Niedziela do Polski

Przed masakrą w Orlando muzułmański piewca nienawiści Farrokh Sekaleshfar w marcu br na wideo dostępnym online nawoływał do “egzekucji gejów”.

Farrokh Sekaleshfar jest muzułmaninem urodzonym w Wielkiej Brytanii – wylęgarni światowego terroryzmu. W czasie masakry w Orlando przebywał na turnee w Australii, gdzie głosił muzułmańskie “słowo Boże”. Z uwagi, że jego wiza została po masakrze w Orlando poddana ponownemu rozpatrzeniu opuścił Australię. Okazało się, że na początku roku prowadził wykłady także w Orlando, gdzie mógł spokojnie namawiać do morderstw na gejach.

Sam Farrokh Sekaleshfar twierdzi, że nigdy nie nawoływał do nienawiści ale w Centrum Islamskim w australijskim Earlwood, kazano mu wyjść.
Także w przypadku muzułmanina Larossi Abballa, który dokonał masakry w Orlando, mówiono, że miał on zaburzenia psychiczne. Jednak słyszał on realny głos swoich muzułmańskich nauczycieli.

źródło: brytol.com