Przeskocz do treści

14-latka zgwałcona przez trzech uczniów. Jeden z nich jest nosicielem HIV

Dokładnie badamy tę sprawę. Jest ona przedmiotem intensywnego śledztwa. Informacje przekazaliśmy prokuraturze i Departamentowi Dzieci i Rodziny - głosi oświadczenie zarządu okręgu szkolnego

codzienne przejazdy busem z polski do holandii

14-letnia uczennica oskarżyła trzech uczniów o gwałt. Mieli ją wykorzystać seksualnie w szkolnej toalecie. Ze słów dziewczynki wynika, że były to trzy osobne przypadki w bardzo krótkim czasie - informuje "Daily Mail".

Pierwszy gwałciciel opowiedział w szkole o tym, co zrobił. Wtedy - jak opowiada ofiara - zaczęli ją napastować inni uczniowie. Dwóch z nich również miało ją zgwałcić, wciągając do łazienki.Policjanci poinformowali matkę nastolatki, że jeden z chłopców jest nosicielem wirusa HIV, a drugi cierpi na rzeżączkę. Kobieta mówi, że teraz trzeba czekać rok, by ostatecznie potwierdzić testami krwi, czy jej córka nie została zakażona wirusem HIV.

Dochodzenie toczy się od października 2017 roku. Wtedy dziewczynka odważyła się powiedzieć nauczycielowi o gwałtach. Władze szkolne zawiesiły trzech uczniów, to samo spotkało 14-latkę.
busy do holandii
Codzienne przejazdy busem z Polski do Holandii Zadzwoń +48 533 123 456

Czułam, że wzięli stronę chłopaków. Powiedzieli, że to wszystko moja wina - nastolatka opowiada reporterowi stacji WSVN 7 News z Miami.

Jeszcze nie wiadomo, jaki będzie finał śledztwa. Władze okręgu szkolnego zapewniają, że cały zebrany materiał przekazują na bieżąco prokuraturze i to do niej należy decyzja o postawieniu kogoś w stan oskarżenia.

źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *