Przeskocz do treści

10 Polaków zatrzymanych. Planowali… ZAMACH

W Szwecji, po dochodzeniu, w którym udowodniono, że dziesięciu Polaków planuje atak na obóz dla uchodźców dokonano ich zatrzymania. Niedoszli sprawcy mieli na ten cel przygotowane dosyć prymitywne uzbrojenie – siekiery, noże i pręty budowlane. O sprawie informuje Pikio.busy do holandii, niemiec, belgii
Codzienne przejazdy do Polski, Niemiec, Belgii, Holandii. Zadzwoń +48 533 123 456

Sprawę nagłośnił na swojej facebookowej stronie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Do zdarzenia miało dojść na początku ubiegłego roku, w Nynaeshamn, gdzie w pobliżu kempingu policja zatrzymała dziesięciu obywateli RP w wieku od 17 do 40 lat. To właśnie w tej miejscowości znajduje się ośrodek dla syryjskich uchodźców, na który zamach chcieli przeprowadzić mężczyźni.

Powodem zaplanowania przestępstwa, był rzekomy atak na tle seksualnym na Polkę jadącą pociągiem. Plotki mówiły o ciemnoskórym sprawcy. W samochodach zatrzymanych znaleziono wyżej wymienioną broń, a prokuratura chce postawić im zarzut próby ciężkiego pobicia.

Trzech z zatrzymanych dziesięciu Polaków było już wcześniej obiektem zmartwień szwedzkiej policji, gdyż po jednym z protestów antyimigranckich w Sztokholmie także skończyli na komisariacie.
[wcp-carousel id="631" order="DESC" orderby="date" count="10"]

źródło: Pikio.pl

Najczęściej wyszukiwane: busy do holandii , bus do holandii , przewozy do holandii , busy holandia , busy holandia polska , polska holandia, polska holandia, busy polska holandia, polska bus, bus holandia, bus polska holandia, bus holandia polska, busy z holandii do polski


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *